Contact: info@rpmstone.com

Gerçek Değil! Gerçek Ötesi !

RPM Stone

RPM GROUP Ltd. Şti.’nin bünyesinde bulunan RPM Stone ile sizlere sunduğumuz dekoratif taşları; zengin renk ve doku seçenekleri ile doğal görünümlü, kaliteli ve ekonomik bir kullanım sağlayarak yaşam alanlarınıza getiriyoruz. Ürünlerimizde yüksek üretim teknolojisini kullanarak kaliteyi birinci planda tutuyoruz.

Sürekli büyüyen yatırımlarımız ve gelişen AR-GE çalışmalarımız ile her seferinde yeni modellerimizi sizlerle buluşturmak için çalışıyoruz. RPM Stone ürünleri, hafif agrega, yüksek mukavemetli katkısız portland çimento, inorganik demiroksit pigmentler kullanılarak özel bir teknikle üretiliyor. Şıklığının yanı sıra dayanıklılığı ile de talep gören ürünlerimiz, her yüzeye uygulanabilir olması ile de yaşam alanlarınızda konfor yaratıyor. Özel tasarımı sayesinde yaşam alanlarınızda da yer kaybına son veriyoruz.

İleri Teknoloji

RPM Stone, ileri teknoloji üretimi sayesinde birbirinden özgün tasarımları duvarlarınıza taşır.

Dayanıklı

RPM Stone ürünleri gelebilecek darbelere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Isı Yalıtımlı

RPM Stone, ısı yalıtıma verdiği destek sayesinde mekanlarınızda tasarruf imkanı sağlar.

Su Geçirmez

RPM Stone ürünleri, su geçirmez özelliği ile iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

Özgün Renkler ve Desenler

RPM Stone, birbirinden zengin renk ve desen seçenekleriyle iç ve dış mekanlarınızda fark yaratır.

RPM Stone

RPM Stone ailesi olarak biz, sunduğumuz kaliteli hizmet ve özgün tasarımlarımızla 20 yıldır yaşam alanlarınızı değiştirmeye devam ediyoruz. Fabrikadan satış ve uygun fiyatlarımızla tüm şubelerimizde hizmetinizdeyiz.

Her alanda kolay kullanım sağlayan ürünlerimiz ile %100 müşteri memnuniyet garantisi veriyoruz. Projeniz ile ilgili detaylı bilgi sonrasında ürün seçiminizle beraber her an ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz ve satış sonrası destek ekibimiz ile iletişime geçerek aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Hızlı teslimatımız sayesinde yaşam alanlarınızda yüksek verim sağlayan ürünlerimiz ile GERÇEK DEĞİL, GERÇEK ÖTESİ bir deneyim sizleri bekliyor.

Scroll to Top