Contact: info@rpmstone.com

Gerçek Değil! Gerçek Ötesi !

1. Adım

Yaşam alanlarınızda nerede değişiklik yapmak istediğinize karar verin.

2. Adım

Verdiğiniz karar üzerine yaşam alanlarınızda projelendirmeyi yapalım.

3. Adım

Projelendirme sonrası kataloglarımızdan ürünlerimizi seçin.

4. Adım

Yaptığımız projelendirme ve seçtiğiniz ürün sonrası en uygun fiyata en iyi kaliteyi satın alın.

RPM Stone Taş Ürünleri

RPM Stone, doğal taşların rustik görünümünü modernize ederek mekanlarınızı özgürce dekore etmeniz için özel olarak üretilir. Görüntüsü ve dokusu ile gerçek taş hissi veren dekoratif taşlar, doğal taşların sebep olduğu engelleri ortadan kaldırarak kullanım kolaylığı sağlar. Dayanıklı yapısı ve zengin desen seçenekleri ile dış mekanlarınızda da tarzınızı yaratır. Hafif ve taşınabilir özelliği ile tekrar tekrar kullanılabilir. Size ve yaşam tarzınıza uyum sağlayan tasarımlar için sürekli artan model seçenekleri ve gelişsen teknolojiyi ürünlerine uygulaması ile RPM Stone, mekanlarınızı çağın bir adım ötesine taşımayı hedefler.

Dekoratif taşların göz alıcı yapısı ile dilediğiniz her mekan ve cepheye uygulanabilen RPM Stone, her yüzeye uygulanabilir. Hava şartlarının değişimine karşı dayanıklılığı ile dış cephe kullanımına da uygundur. İnsan sağlığına zarar vermeyecek hammadde kullanımı ile hijyeniktir ve tüm yaşam alanlarında kullanılabilir özelliğe sahiptir.

RPM Stone Tuğla Serisi

Geleneksel tasarımı ve doğal tuğla görünümü ile yaşam alanlarınızda sizi geçmişe götüren RPM Tuğla, kullanılan tüm alanlara nostalji ruhunu yansıtır. Her yüzeye uygulanabilir özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan RPM Tuğla ürünleri, görüntüsü ve dokusu ile dekoratif bir görünüm sağlar.

Birbirinden farklı ve zengin tasarımları sayesinde doğanın tüm notalarını yaşam alanlarınıza taşır. Özel üretimi sayesinde kolay uygulanabilir, iç ve dış cephelerde de kullanılabilir. Yenilenen tasarımları ve çeşitli model seçenekleri ile hayal ettiğiniz yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

RPM Stone Panel Ürünleri

RPM Panel, ileri teknolojiyi birbirinden özgün tasarımlarla bir araya getirerek zengin renk ve desen seçenekleri ile doğal taş dokusunu, dilediğiniz tüm mekanlara taşır. Şıklığının yanı sıra dayanıklılığı ile de oldukça tercih edilen RPM Panel, metrekarede 25-30 kg ağırlığı ile fazla yükten kaçınarak her yüzeye uygulanabilir.

RPM Panel, üretiminde kullanılan ‘’izoftalik polyester’’ sayesinde diğer polyester türlerine göre darbe, eğilme ve çekme dayanıklılığı üstün bir performansa sahiptir. Hava şartlarının değişimi, darbeler ve sıcaklığa karşı kullanım avantajı sayesinde dış cephe kullanımına uygundur. RPM Panel, hijyenik olmasının yanı sıra insan sağlığına zarar vermeyecek hammadde kullanımı sayesinde tüm yaşam alanlarınızda kullanım kolaylığı ve kolay temizleme kolaylığı sağlar. Panel sistemlerinde yaşanan sıcak ve soğuk dengesinin değişimi nedeniyle eğilme ve çekme sorunları, ürünlerimizde sıfıra indirgenmiştir.

Scroll to Top